Helio dujų balionas

Helio dujų balionas

  • Prekės kodas: 548
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 29.90€
Teirautis

Prekės aprašymas


Helio dujų balionas BROGAZ arba GODAN prekinio ženklo (pripildytas ir plombuotas).

Su šiuo helio dujų balionu, šventės vietoje savarankiškai ir bet kuriuo metu (tol kol balione yra dujų) galima pripūsti iki 20 vienetų 25 cm. skersmens guminių (lateksinių) balionų.

Maksimalus pripučiamų balionų kiekis mažėja, priklausomai nuo pučiamų balionų dydžio (skersmens), struktūros (foliniai ar lateksiniai), jų kokybės ir tinkamo pūtimo (detalesnė informacija nurodyta ant pakuotės). 

Siekiant tinkamai pripūsti balionus ir išnaudoti dujas (išvengti dujų nuotekio  kai netinkamai (nestadžiai) yra užmaunama baliono galvutė ant pildymo vožtuvo), reikia vadovautis pateikta balionų pūtimo instrukcija (atsukus vožtuvą/kraną helio dujomis pradės pildytis lateksinis balionas tik paspaudus žemyn guminį antgalį).

Helio dujų baliono talpa yra vienkartinio naudojimo (pakartotinai nepildoma dujomis).

Helio dujų baliono svoris 2,9 kg., talpa 7l, dujų tūris 210 dm³ (0,21 m³), slėgis 28 bar.


Helio dujos - bekvapės, bespalvės ir nedegios dujos. Šios dujos yra lengvesnės už orą, todėl jomis užpildyti balionai kyla į orą. Būtina žinoti, kad helio dujų negalima specialiai uostyti ar įkvėpti, nes nuo jų galima nualpti ar turėti kitokį neigiamą poveikį žmogaus organizmui.


Svarbu žinoti:


http://festima.lt/index.php?route=journal2/blog/post&journal_blog_post_id=1


Baliono talpoje yra stiprus slėgis. Bandymas papildyti talpą helio dujomis gali sukelti jos sprogimą, dėl kurio galima stipriai susižeisti.

Balioną laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Saugokite balioną nuo ugnies ar tiesioginio karščio, nes įkaitinus balioną, jame gali greitai padidėti slėgis, dėl kurio gali atsirasti baliono korpuso pažeidimas ar plyšimas, o tai gali sužeisti aplinkinius.

Nelaikykite baliono drėgnose vietose - baliono metalinė talpa gali rūdyti. Dėl rūdžių iš baliono gali nutekėti helio dujos ir įvykti staigus dujų nuotekis.

Nemėtikite, nedaužykite ir neardykite talpos, atsargiai ir pagal instrukciją naudokite pildymo vožtuvą/kraną bei guminį antgalį.

Panaudojus balioną išmeskite jį į tam skirtą vietą (rūšiavimo konteinerį).


Pristatymas į Šventės vietą už papildomą mokestį.
Tel. +370 636 16126, el.paštas: info@festima.lt