Helio dujų balionas

Helio dujų balionas

  • Prekės kodas: 548
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 27.00€
Teirautis

Prekės aprašymas

Helio dujų balionas.

Su šiuo helio dujų balionu, šventės vietoje savarankiškai galima pripūsti iki 30 vienetų 23 cm. skersmens guminių (lateksinių) balionų.

Maksimalus pripučiamų balionų kiekis kinta, priklausomai nuo pučiamų balionų dydžio (skersmens), struktūros (foliniai ar lateksiniai) ir jų kokybės (detalesnė informacija nurodyta ant pakuotės). 

Helio dujų baliono talpa yra vienkartinio naudojimo (pakartotinai nepildoma dujomis).

Helio dujų baliono svoris 2,89 kg., talpa 7l/0,21cmb.


Helio dujos - bekvapės, bespalvės ir nedegios dujos. Šios dujos yra lengvesnės už orą, todėl jomis užpildyti balionai kyla į orą. Būtina žinoti, kad helio dujų negalima specialiai uostyti ar įkvėpti, nes nuo jų galima nualpti ar turėti kitokį poveikį žmogaus organizmui.


Svarbu žinoti:


Baliono talpoje yra stiprus slėgis. Bandymas papildyti talpą helio dujomis gali sukelti jos sprogimą, dėl kurio galima stipriai susižeisti.

Balioną laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Saugokite balioną nuo ugnies ar tiesioginio karščio, nes įkaitinus balioną, jame gali greitai padidėti slėgis, dėl kurio gali atsirasti baliono korpuso pažeidimas ar plyšimas, o tai gali sužeisti aplinkinius.

Nelaikykite baliono drėgnose vietose - baliono metalinė talpa gali rūdyti. Dėl rūdžių iš baliono gali nutekėti helio dujos ir įvykti staigus dujų nuotekis.

Nemėtikite ir nedaužykite talpos, atsargiai naudokite pildymo vožtuvą.

Panaudojus balioną išmeskite jį į tam skirtą vietą.


Pristatymas į Šventės vietą už papildomą mokestį.
Tel. +370 636 16126, el.paštas: info@festima.lt