Informacija pirkėjui

  1. ​Visos interneto priegoje www.festima.lt esančios prekės parduodamos parduotuvėje, esančioje adresu: Naugarduko g. 64, Vilnius. Pirkėjams rekomenduojame prieš atvykstant įsigyti norimų prekių, dėl jų prieinamumo tuo metu, paskambinti telefonu nr. +370 636 16126 arba pasiteirauti el. paštu: info@festima.lt
  2. Prekių kainos gali būti keičiamos, bet ne vėliau nei yra priimamas užsakymas šioms prekėms įsigyti.
  3. Prekių išvaizda, realybėje gali šiek tiek skirtis nuo to, kaip prekė yra atvaizduota jūsų kompiuterio monitoriuje (spalva, dydis, forma ir pan.).
  4. Pirkėjui išnešus balionus iš parduotuvės patalpų ar priėmus jų užsakymą, už balionų tinkamą laikymą (pagal nurodytas rekomendacijas) atsako tik pirkėjas. Tolimesnė garantija jiems neteikiama, išskyrus atvejus kai pirkėjas įrodo, kad netinkama balionų sklandymo trukmė ar jų kokybė yra betarpiška pardavėjo kaltė.
  5. Prekių pristatymas už papildomą mokestį ir suderinus pristatymo sąlygas. Pirkėjas norėdamas įsigyti pirotechnikos gaminius ir sąmoningai klaidindamas pardavėją, pateikdamas jam melagingą informaciją apie savo amžių atsako Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka bei padengia su tuo susijusias pristatymo išlaidas.
  6. Prekės parduodamos, grąžinamos ir keičiamos Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.