SVARBU ŽINOTI APIE HELIO BALIONUS

Paskelbė admin 2018/11/08 0 Komentarai

BENDRA INFORMACIJA

 

 • Guminis (lateksinis) balionas - elastingas siauriakaklis maišelis, kuris dažniausiai užpildomas helio arba oro dujomis. Šie balionai gali būti su spauda (piešiniais), įvairiausių atspalvių, spalvų bei dydžių (nuo 5 cm skersmens iki 100 cm ir daugiau). Įprastai jie būna apskritimo ar ovalo formos (išskyrus modeliavimo balionus skirtus figūrų iš balionų kūrimui).
 • Guminis (lateksinis) skaidrus balionas - elastingas siauriakaklis maišelis, kuris dažniausiai užpildomas helio arba oro dujomis. Šie balionai yra permatomi, todėl HI-FLOAT klijais (geliu) nėra sutepami. Esant pageidavimui juos galima sutepti šiais klijais, tuomet jie sklandys ore ilgiau, bet ant vidinių baliono sienelių matysis klijų žymės. 
 • LED balionas - guminis (lateksinis) balionas su šviečiančia lempute viduje, kuris užpildomas helio dujomis. Šių balionų viduje yra lemputė su maitinimo elementais. Lemputės gali būti baltai šviečiančios arba spalvotai mirksinčios. Prieš užpildant balioną helio dujomis yra įjungiama lemputė ir įdedama į baliono vidų. Efektyviausiai šie balionai atrodo tamsoje. Ypač efektingai atrodo baltos spalvos balionai su LED lempute, tačiau pagal pageidavimą LED lemputes galima įdėti į bet kurį didesnį nei 11 colių (28 cm skersmens) guminį balioną. Esant palankioms laikymo sąlygoms LED lemputė ryškiai šviečia 12 valandų ir ilgiau.
 • Helio dujos - bekvapės, bespalvės ir nedegios dujos. Šios dujos yra lengvesnės už orą, todėl jomis užpildyti balionai kyla į orą. Būtina žinoti, kad helio dujų negalima specialiai uostyti ar įkvėpti, nes nuo jų galima nualpti ar turėti kitokį poveikį žmogaus organizmui.
 • HI-FLOAT klijai (gelis) - speciali, tiršta, bespalvė medžiaga skirta guminių (lateksinių) balionų vidaus sutepimui (sutvirtinimui). Ji sustiprina baliono gumos vidines sieneles nuo dujų nuotėkio (išsileidimo per mikro skylutes ar plonesnes gumos vietas) ir padengia jas specialia plėvele, kuri sulaiko helio dujas baliono viduje. Balionai sutepti šia medžiaga sklando ore keletą kartų ilgiau nei įprastai (iki 24 valandų ir ilgiau). Šia medžiaga sutepami standartiniai (nuo 27 cm skersmens) ir didesni guminiai balionai. 

Taip pat informuojame, kad:

 1. ​Visos interneto priegoje www.festima.lt esančios prekės parduodamos internetu. Pirkėjams rekomenduojame prieš užsakant norimas prekes, dėl jų prieinamumo tuo metu, paskambinti telefonu nr. +370 636 16126 arba pasiteirauti el. paštu: info@festima.lt
 2. Prekių kainos gali būti keičiamos, bet ne vėliau nei yra priimamas užsakymas šioms prekėms įsigyti.
 3. Prekių išvaizda, realybėje gali šiek tiek skirtis nuo to, kaip prekė yra atvaizduota jūsų kompiuterio monitoriuje (spalva, dydis, forma ir pan.).
 4. Prekių pristatymas už papildomą mokestį ir suderinus pristatymo sąlygas.
 5. Prekės parduodamos, grąžinamos ir keičiamos Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

 

REKOMENDACIJOS

 

          Pripūstų balionų gumos elastingumui turi poveikį aplinka ir daugelis faktorių, kurie įtakoja jų formą, sklandymo laiką ir sprogimo riziką, todėl šiuos balionus nerekomenduojama:

 • laikyti šalia ar priešais tiesioginį šilumos ar šalčio šaltinį (ant saulės, šalia šildytuvo ar kondicionieriaus, saulėtą dieną automobilyje, balkone ir pan.).
 • laikyti vėjuotoje ar lietingoje vietoje.
 • transportuoti ar laikyti/dekoruoti kampuotose ar aštriose erdvėse (medinės ar aštrios patalpų lubos/sienos/grindys ar kiti objektai, automobilis kuriame yra ir kitų daiktų/sienelių su kuriomis liesis balionai ir pan.).
 • laikyti vietose prienamoms naminiams gyvūnams.
 • tampyti ar daužyti.

 

 1. ​Tinkamiausia guminius balionus paruošti/pūsti šventės dieną, nes laikui bėgant jie mažėja, praranda savo spindesį ir formą. Helio dujos iš baliono palaipsniui pasišalina, todėl efektyviausiai balionas atrodo pirmas 24 valandas nuo pripūtimo. Foliniams balionams tai netaikytina, nes jie dėl savo struktūros helio dujas išleidžia daug kartų lėčiau.
 2. Balionus netinka naudoti jaunesniems nei 3 metų vaikams. Vaikai gali užspringti ar uždusti nepripūstais, sprogusiais balionais, kurie gali būti jaunesnių kaip 8 metų vaikų uždusimo arba užtroškimo priežastis. Būtina suaugusiųjų priežiūra! 
 3. Balionus reikia pūsti su pompa. Pučiamus ar pripūstus balionus laikyti toli nuo akių ir veido, nes sprogus jie gali sužeisti ar būti alergijos priežastis.
 4. Sprogusius/išsileidusius balionus reikia išmesti į tam skirtą vietą.

 

BALIONAS NE AKMUO - JIS GALI SPROGTI......