Privatumo politika

1.       BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1.1. Ši privatumo politika reglamentuoja UAB ,,FESTIMA“ tinklapio www.festima.lt (toliau – tinklapis) lankytojo ir/arba UAB ,,FESTIMA“ elektroninės parduotuvės kliento (toliau – Jūs) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus, slapukų naudojimo tvarką bei tinklapyje talpinamo turinio autorines teises.

1.2. UAB ,,FESTIMA“ gerbia Jūsų privatumą, todėl užtikrina Jūsų asmeninės informacijos, pateiktos UAB ,,FESTIMA“ tinklapyje, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas.

1.3. Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.

 

2.       ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS, TVARKYMAS IR SAUGOJIMAS

 

2.1. UAB ,,FESTIMA“ elektroninėje parduotuvėje ir/arba tinklapio užklausos formoje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad UAB ,,FESTIMA“ juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei LR teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka. Asmens duomenų valdytojas yra UAB ,,FESTIMA“, adresas: Savanorių pr. 49-23, Vilnius, el.paštas: info@festima.lt,  tel. 8 636 16126. 

2.2. UAB ,,FESTIMA“  elektroninėje parduotuvėje parduodamos prekės fiziniams asmenims, kurie yra ne jaunesni nei 16 metų. Jei Jūs esate jaunesnis nei 16 metų, Jūs galite pirkti tik su tėvų ar globėjų sutikimu.

2.3. UAB ,,FESTIMA“  elektroninėje parduotuvėje ir/arba tinklapio užklausos formoje Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, įmonės pavadinimas, įmonės kodas, įmonės PVM kodas ir kita formoje pateikta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

2.3.1. Apdoroti ir vykdyti Jūsų prekių užsakymus;

2.3.2. Pateikti prekių pasiūlymus pagal Jūsų užklausą;

2.3.3. Išrašyti finansinius dokumentus (pvz: sąskaitas faktūras);

2.3.4. Sudaryti sutartis ir jas vykdyti;

2.3.5. Vykdyti kitus pardavimo įsipareigojimus.

2.4. Jūsų asmens duomenys gali būti perduoti kitiems asmenims tik esant teisėtam pagrindui.

 

3.       SLAPUKŲ NAUDOJIMO TVARKA

 

3.1. Informuojame, jog,  siekiant Jums pasiūlyti sklandų informacijos pateikimą bei visavertes paslaugas, UAB ,,FESTIMA“ tinklapyje ir elektroninėje parduotuvėje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai yra įrašomi Jūsų kompiuteryje ar kitame Jūsų naudojamame įrenginyje ir yra naudojami tam, kad galėtume užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, atpažindami Jus kaip ankstesnį svetainės naudotoją, vykdant Jūsų pirkimą elektroninėje parduotuvėje, renkant svetainės lankomumo statistiką.

3.2. Atidarydami UAB ,,FESTIMA“  tinklapį ir naršydami toliau, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje ar kitame naudojamame įrenginyje.

3.3. Savo duotą sutikimą galite bet kada atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus. Jūs bet kada galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Informuojame, kad be slapukų negalėsite naudotis daugeliu UAB ,,FESTIMA“ tinklapio privalumų, pagerinančių svetainės funkcionalumą, taip pat be slapukų gali tinkamai neveikti kai kurios tinklapio funkcijos.

 

4.       KLIENTO TEISĖS

 

4.1. Jūs turite teisę prašyti prieigos prie savo asmens duomenų, ištrinti ar taisyti juos ar apriboti duomenų tvarkymą. Taip pat galite bet kuriuo metu atsiimti ar panaikinti savo sutikimą, pareikšti prieštaravimus ir naudotis kitomis savo teisėmis sietinomis su asmens duomenų apsauga.

 

5.       AUTORINĖS TEISĖS

 

5.1. UAB ,,FESTIMA“  pasilieka visas autorines teises ir kitas nuosavybės teises į bet kokį UAB ,,FESTIMA“ tinklapio www.festima.lt turinį, kuris apima, bet neapsiriboja, tinklapyje pateikiamomis nuotraukomis, tekstais, aprašymais, techninėmis specifikacijomis, instrukcijomis, maketais, bendru tinklapio dizainu (angl. layout) ir kitomis unikalaus turinio formomis.

5.2. Griežtai draudžiama publikuoti ar kitaip naudoti UAB ,,FESTIMA“ tinklapio turinį be UAB ,,FESTIMA“ sutikimo. Naršydami UAB ,,FESTIMA“ tinklapyje, Jūs sutinkate su šia sąlyga. Už jos pažeidimą taikomi veiksmai įstatymų numatyta tvarka.

 

6.       BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

6.1. Tolimesnis naudojimasis UAB ,,FESTIMA“  tinklapio paslaugomis reiškia šios privatumo politikos laikymąsi.

6.2. UAB ,,FESTIMA“  turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo politiką ir apie tai paskelbti tinklapyje. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami vadovaujantis geranoriškumo principu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus.